E-pisanie-prac.pl 15-20zł

E-pisanie-prac.pl

Author
  • Jakość napisania
  • Cena za realizację zlecenia
  • Szybkość napisania
  • Kontakt z firma/osobą

Jakość napisanej pracy
Doskonała analiza tematu i jego wyczerpanie w przygotowanej pracy. Tak naprawdę chyba nie muszę już nic dodawać. Stylistyka i ortografia oczywiście bez zarzutu. Pozytywnie zaskoczyła mnie także strona merytoryczna. To nie była praca napisana „po łepkach”, ale rzetelne opracowanie!

Cena za realizację zlecenia
Cena czyni cuda. Tak też było w tym przypadku. Otrzymałem od Zleceniobiorcy bardzo rzetelną i uczciwą wycenę. Dodatkowo dostałem rabat, a ten jak wiadomo uszczęśliwia każdego Klienta. Biorąc pod uwagę wysoka jakość pracy byłbym w stanie zapłacić za nią dużo więcej. Ale skoro nie musiałem to tym większa moja radość i pozytywna ocena.

Szybkość realizacji zlecenia
Myślałem, że skoro jest tak tanio to pewnie będę musiał trochę poczekać na realizację. I znów pozytywnie się rozczarowałem. Okazuje się, że można napisać dobrą pracę w krótkim czasie i nie policzyć za to „jak za zboże”. Z taką właśnie sytuacją spotkałem się w tej firmie.

Kontakt z firmą/osobą
Wszystkie elementy naszej współpracy były dopięte na ostatni guzik. O każdej porze dnia i nocy mogłem skontaktować się z osobami realizującymi zlecenie. Co najważniejsze odbierali moje telefony, odpisywali na maile i jednocześnie udzielali rzeczowych odpowiedzi.

2 komentarze

  1. z serwisu e-pisanie-prac.pl korzystam już od 4 lat i ani razu się nie zawiodłem ceny na początku nieco wyższe ale dla stałych klientów mają spore upusty. POLECAM!

  2. współpracuję z nimi od 3 lat trochę ostatnio mają obsuwę z terminami to pewnie od nadmiaru zleceń ale ogólnie prace super polecam

Dodaj komentarz